MŮJ ÚČET

KONTAKTY

VYJÁDŘENÍ K SÍTÍM

VOLNÁ MÍSTA

GIGABITOVÝ INTERNET

Už neztrácejte čas. S naším novým gigabitovým internetem stáhnete písničku za sekundy, filmy za minuty. YouTube pouští videa bez čekání a on-line televize běží bez sekání. To zažijete na naší spolehlivé a rychlé optické síti.

OBJEDNAT

Můj účet

E-mail:

Heslo:

Neznám heslo

OPTICKÉ TARIFY:

METRO 20 Mbit

s rychlým načítáním stránek, stahováním hudby, YouTube a Facebook

490 Kč

jen 390 Kč

METRO 100 Mbit

pro stahování filmů, sledování videa, komfortní práci z domova, hraní her a sledování on-line televize

590 Kč

jen 490 Kč

METRO 1 Gbit

ta nejrychlejší jízda, stahování, sledování, úplné ovládnutí internetu maximální rychlostí

990 Kč

jen 690 Kč

K NAŠIM SLUŽBÁM WIFI ROUTER ZDARMA
A AKTIVACE TAKY ZDARMA

Každému novému zákazníkovi přivedeme do bytu nebo domu optický kabel, zřídíme připojení a dáme optický modem. Vše zdarma. Pro všechny nové zákazníky.

Modem který od nás dostanete má v sobě výkonný WIFI router, který má 4x Gbit LAN, 1x 2.5 Gbit WAN, 300 Mbit WIFI standardu 802.11n a 2 zásuvky pro připojení telefonu pevné linky.

Díky unikátnímu systému navíc nabízíme rychlou a účinnou technickou pomoc každému zákazníkovi zdarma. A nemusíme kvůli tomu ani k vám domů. Dokážou to pracovníci naší zákaznické podpory vzdáleně.

Internet

ZÁBAVA PRO CELOU RODINU
Ke kabelovému internetu od 99 Kč

Každý zákazník s kabelovým připojením si může objednat k internetovém připojení i skvělou kabelovou televizi ve výhodné kombinaci. Televizi, kterou satelit ani pozemní vysílání neumí. Televizi u které se můžete vrátit až 48 hodin zpět ve vysílání, s nahráváním pořadů a možností přetočení, televizi u které můžete ovládat set-top-box na dálku z mobilu i tabletu, kde můžete sledovat televizi doma až na dalších čtyřech zařízeních. Nabízíme 38 kanálů včetně 12 prémiových a 12 v HD jen za 99 Kč. Kuki větší se svobodným výběrem kanálů, videotékou a návratem 48 hodin jen za 350 Kč.

Více o televizi KUKI

Kabelová televize k internetu

Rychlost kabelového internetu

RYCHLOST
Ve městě nenajdete rychlejší

Na dokonalé technice našeho kabelového internetu velmi tvrdě pracujeme. Každý rok přidáváme kilometry nových optických tras. Díky tomu jsou naše rychlosti nejvyšší ve měste a opravdu skutečné. Rychlost 1 Gbit přesto raději nejprve konzultujte s našimi techniky. Je důležité aby všechny prvky vaši domácí sítě, hlavně WIFI router a síťová karta vašeho počítače, dokázali takovou rychlost přenášet.

Tarify


POKRYTÍ?
Stále rozšiřujeme

Kabelový internet nyní provozujeme na území měst Brno-Chrlice, Brno-Slatina, Bučovice, Rajhrad, Slavkov u Brna a Šlapanice. Také v obcích Bošovice, Kobeřice, Kovalovice, Marefy, Mokrá - Horákov, Pozořice, Sivice, Sokolnice, Syrovice, Šlapanice, Tvarožná, Velatice, Viničné Šumice, Žatčany. Pro konkrétní informace o pokrytí se můžete obrátit na pracovníky rozvoje síťě. Stačí stisknout tlačítko níže.

Pokud není vaše město nebo obec na seznamu kabelových přípojek, můžeme vám možná nabídnout bezdrátové připojení.

Více o bezdrátovém připojení

Dostupnost kabelového internetu

Rychlost kabelového internetu

AKTIVACE
Základní sada s aktivací za 1 Kč

V ceně základní sady pro aktivaci je přivedení kabelu do domu, nebo bytu. Dále protažení kabelu k místu, kde bude umístěn kabelový modem, nebo WIFI router. Modem s WIFI routerem dodáváme za 1 Kč. Pokud je součástí služby i kabelová televize, tak i HD Set-top-box a jeho propojení s modemem. Technik, který instalaci provádí si může účtovat poplatek za svou práci, někteří naši technici nejsou zaměstnanci naší společnosti. Běžná částka se pohybuje okolo 350 Kč.