Nová CITY TV
  VÍCE KANÁLŮ V HD
  48 HODIN NÁVRAT ZPĚT
  PUSTIT OD ZAČÁTKU
  POZASTAVENÍ POŘADU
  VIDEOREKORDÉR
 
    TV ZAČÍNÁM
Kanály ve vysokém rozlišení HD:
 
Kanály ve standardním rozlišení SD:
 
    TV ZÁKLAD

+ jeden tématický balíček za polovinu ceny
Kanály ve vysokém rozlišení HD:
 
Kanály ve standardním rozlišení SD:
 
K balíčku TV Základ si může každý zákazník objednat jeden z balíčků tématické televize za zvýhodněnou cenu. Zvýhodněná cena se vztahuje pouze na první objednaný balíček tématické televize. Každý další je potom za cenu běžnou. Balíčky se zobrazí kliknutím na tlačítkou vlevo.
    TV PŘEPÍNÁM

+ jeden tématický balíček zdarma
Kanály ve vysokém rozlišení HD:
 
Kanály ve standardním rozlišení SD:
 
K balíčku TV Přepínám si může každý zákazník objednat jeden z balíčků tématické televize TV CS, TV Kino, TV Dětské.HD, nebo TV Hudební HD zdarma, případně jeden z ostatních balíčků za zvýhodněnou cenu. Zvýhodněná cena a nabídka zdarma se vztahuje pouze na první objednaný balíček tématické televize. Každý další je potom za cenu běžnou. Balíčky se zobrazí kliknutím na tlačítkou vlevo.
    TV KOMPLET
Kanály ve vysokém rozlišení HD:
 
Kanály ve standardním rozlišení SD:
 
 
    O SLUŽBĚ
O kabelové televizi:
Kabelovou televizi zde provozujeme na platformě IPTV. Na výběr je zde více než 60 kanálů převážně v Českém jazyce, další ve slovenštině, angličtině případně francouzštině. Některé kanály můžete sledovat volitelně i v němčině, italštině, polštině a maďarštině. Balíček, který si vyberete můžete využívat pro celou domácnost. Na jeden tarif můžete připojit až 3 SetTopBoxy. Jediné co nemůžete je šířit televizní signál mimo vaši domácnost.
Požadavky na linku:
Pro příjem je nutná kabelová nebo optická připojka. Žádný jiný typ připojení není schopen zajistit podmínky pro přenos takových objemů dat, které jsou pro přenos televizního signálu zapotřebí.
Zařízení pro příjem:
Pro příjem kabelové televize je nutné k televizi připojit set-top-box. Toto dnes už běžné zařízení dokáže přijímat ze sítě kanály v nízkém i vysokém rozlišení, elektronického programového průvodce i archivní záznamy. Set top box, který je pro službu zapotřebí si nemůžete koupit v běžném prodeji, dodáme Vám jej při pořízení služby za dotovanou cenu, což je pro vás přirozeně mnohem výhodnější. Set-top-box musí také splňovat přísné požadavky na zabezpečení placených kanálů, které garantujeme provozovatelům těchto kanálů.

Doplňková služba Videorekordér
Díky službě Videorekordéru si můžete každý televizní pořad nahrát a podívat se na něj ze záznamu jiný den a kolikrát budete chtít!. Videorekordér Vám přináší možnost uložit si až
100 hodin záznamu v HD kvalitě po dobu 3 měsíců. Ve stejném čase můžete nahrávat více programů. Vyberte si program, který chcete vidět, nastavte nahrávání a jděte se bavit.
25 hodin záznamu zdarma
50 hodin záznamu 50 Kč/měsíc
100 hodin záznamu 100 Kč/měsíc
Doplňková služba TV Archiv
Služba TV Archiv Vám umožní zhlédnout vybrané televizní pořady, jež se vysílaly během uplynulých sedmi dní!
Cena této služby je 49 Kč měsíčně.
Cena set-top-boxu a pořízení:
Set-top-box vám nemůžeme prodat, protože během provozu v sobě nese šifru pro rozkódování televizních kanálů. Set-top-box tedy po celou dobu provozu služby zůstává v majetku naší společnosti a po ukončení služby se vrací. Velkou výhodou tohoto způsobu pořízení set-top-boxu je to, že pokud kdykoliv během provozu služby dojde k jeho poruše, zajistíme v co nejkratším termínu jeho opravu na naše náklady. Jedinou vyjímkou je situace, kdy dojde k jeho zjevnému poškození.
Uvedená částka není kupní cena, ale vratná záloha.
Na vratnou zálohu je uplatněna amortizace 400 Kč/rok
Cena pořízení set-top-boxu
Motorola 1003 Motorola 1910
Pro zákazníky se službou INTERNET (1. STB do domácnosti) 1000 Kč 1 Kč
Přiobjednání 2. a 3. SetTopBoxu 2000 Kč 1000 Kč
Pro zákazníky pouze kabelové televize 2000 Kč 1000 Kč
Pronájem SetTopBoxu ** 69 Kč/měsíc 49 Kč/měsíc
K SetTopBoxům lze přikoupit také kabel HDMI za cenu 150Kč, který slouží k digitálnímu propojení SetTopBoxu s Televizí ve vysokém rozlišení HD. S dodávaným kabelem SCART propojíte SetToBox pouze ve standartním rozlišení SD. Námi dodáváný HDMI je velmi kavalitní značkový kabel v délce 2m. Má pozlacené konektory a je osazen dvěma ferrity kvůli vysokofrekvenčnímu odrušení. Důrazně doporučujeme použít pouze kvalitní HDMI kabel pro propojení set-top-boxu a televize. Levné HDMI kabely můžou způsobovat různé problémy při využívání služby.

 
Vyjádření k existenci sítí Nabídka pro stavitele a developery Samoobsluha pro zákazníky Soubory ke stažení
 
2011 © VIVO CONNECTION spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena VIVO CONNECTION